Hakkımızda

2005’den günümüze en iyi fiyat ve teknik servis hizmetleri kapsamında Santral Sistemleri, Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri kartlı geçiş Sistemleri ile YETKİLİ SATICI VE TEKNİK SERVİS Olarak müşterilerine yerinde Hizmet veren Şirketimiz ONCOM bilgi ve birikimini Artık E-Ticarette de kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatmak için sizlere hizmet etmektedir.

Oncom, perakende satışın yanı sıra proje işleriniz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.ihtiyacınız olan ürünü en doğru fiyata size projelendirir ve gerekirse yerinde keşif hizmeti ile sizin için en uygun, ihtiyaçlarınıza çözüm olacak ürünü birlikte tespit edebiliriz..

Satın aldığınız ürünlere satış sonrası telefon ile ücretsiz teknik destek verilecektir. Kurulum , Montaj ve Kullanım sırasında yaşadığınız problemlere teknik servis personelimiz tarafından çözüm bulunacaktır.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi daha kaliteli daha geniş ve kapsamlı hizmet verebilmek için sürekli en kaliteli ürünü en uygun fiyata verebilmek için satış ekibimiz sürekli arayış içerisinde olacaktır.

Satış ve satış öncesi-sonrası destek ekibimizle sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Santral satışında başta olmak üzere tüm ürünlerde olabilecek en iyi iskontoyu sağlamaktayız. Anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo sayesinde ürünleri güvenli ve hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Ürünlerimiz üretici firmalar tarafından verilen garanti koşulları geçerlidir. Arıza veya sorunlu ürünle karşılaşmanız durumunda her türlü yardımı ve desteği sağlıyoruz.