Kadıköy Karel Santral Servisi

Kadıköy Karel Santral Servisi

  • Karel Tarafından servis olarak Kadıköy ilçesi tüm bölgeleri için yetkilendirilmiştir. Şirketimiz den alacağınız servis hizmeti, sistem ve yedek parçalar orijinal ürünler olmakla birlikte garantilidir. Garantiden doğan haklarınızın kaybolmaması adına Kadıköy bölgesinde santral servisi hizmetleri ve ürün tedarik ihtiyaçlarınızda Karel Santral servisi tercih etmeniz firmanız faydasına olacaktır.
Karel Santral Servisi
  • Arayın santral arızanıza Karel Servisi olarak teknisyenlerimiz ÜCRETSİZ telefon desteği ile çözüm bulmaya çalışsın. En pratik yöntemle arızanızı giderelim..
  • Yerinizde çözüm gerekirse ACİL Kadıköy Karel Santral Servisi gönderelim.
  • Karel santral servisi ne ödeyeceğiniz tutarı telefonda bilin aşırı fiyat ile karşılaşmayın.
  • Müşterilerimize bilgisayar ile uzaktan bağlantı yaparak yerinde müdahale gerektirmeyen sorunlar ÜCRETSİZ çözülür.
  • Acil Arızalara; şirketimiz acil servis hizmeti ile (servis bedeli farklıdır) 2 saat içinde müdahale edilir.
    Karel Tarafından servis olarak Kadıköy ilçesi tüm bölgeleri için yetkilendirilmiştir. Şirketimiz den alacağınız servis hizmeti, sistem ve yedek parçalar orijinal ürünler olmakla birlikte garantilidir. Garantiden doğan haklarınızın kaybolmaması adına Kadıköy Kadıköy bölgesinde santral servisi hizmetleri ve ürün tedarik ihtiyaçlarınızda Karel servisi tercih etmeniz firmanız faydasına olacaktır.
kadikoy-karel-santral-servisi
Kadıköy Karel Santral Servisi

Servis İhtiyacının Tespit Edilmesi

Kadıköy karel Servisi
Kadıköy karel Servisi

Servis ve Bakım Hizmetlerinde; ihbar şirketimize geldiği anda müşteri hizmetleri personelimiz tarafından telefon da detaylı şekilde dinlenmekte, arızanın sebebi tespit edilmeye çalışılmaktadır. Santralın çevresel etkenlerden dolayı arızalanması çok muhtemel olduğundan, ( Telekom Gibi ) böyle bir durum var ise öncelikle onların çözüme kavuşturulmasını sağlanmakta, santralın kendisi ile ilgili bir sorun tespit edilirse telefon desteği ile çözüm aranmakta, gerektiğinde sisteme uzaktan bağlantı ile sorun giderilmeye çalışılmaktadır.

Karel Santral Servisi Kadıköy için Servis Kaydının Açılması

Tüm bunlara rağmen sorun çözülmezse önceden fiyatı verilerek; yerinde hizmet için servis kaydı açılmakta ve müşterilerimiz ödeyeceği tutarı bilmektedir. Acil servis hizmetimiz sayesinde çok daha öncelikli ve çok kısa zamanda servis hizmeti alınması mümkündür. ”Kadıköy Karel servisi” olarak gerekli yedek parça şirketimiz stoklarında sürekli tutulmakta, gerektiğinde de çok hızlı müdahale edilebilmektedir. Servis bakım anlaşmaları ile sisteminiz sürekli sağlıklı çalışacak şekilde periyodik bakımı yapılmaktadır.

Kadıköy Karel Santral Servisi olarak verdiğimiz Hizmetlerimiz

Çalışan tüm teknik personelimiz en az 5 yıl sistem tecrübesine sahip; her yıl sertifikaları güncellenmiş gerektiğinde mühendislik seviyesinde hizmet verebilecek teknisyenlerimiz ile sistemlere müdahale etmekteyiz.
Verilen servis hizmetleri aynı arıza için 3 ay garanti altında, yedek parça 6 ay garanti altındadır. Daha sonra gerektiğinde verilecek garanti süresince hizmetlerden herhangi bir bedel talep edilmemektedir.
Müşterilerimizin isteklerine tecrübemiz ile kolay çözüm olmaktayız. servis ve satıcı olmanın verdiği gücü müşterilerimize paylaşmaktayız.
Satıştan sonraki süreçte verilecek destek daha değerlidir. Santral sistemleri fişe tak çalıştır sistemler değildir. Montajı bakımı servis hizmetleri konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Kadıköy Karel Servisi