Santral Seslendirme

Telefon santral sistemleri için robot operatör dolumu ve santral seslendirme hizmetimize uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

santral seslendirme
Santral Seslendirme

Telefon santral sistemleri satış, servis, montaj ve bakım hizmetleri veren şirketimiz, aynı zamanda santral teknolojisinin temel gereksinimlerinden biri olan santral anons çözümleri de sunuyor. Bizden santral satın aldığınızda profesyonel santral seslendirme hizmetine de sahip olabilirsiniz. Profesyonel seslendirme stüdyomuzda birbirinden yetenekli seslendirme sanatçıları ile size kurumsal ve uygun fiyatlı santral anonsları hazırlayabiliriz.

Uygun fiyatlı santral anons

Sektörün en köklü firmalarından biri olan şirketimiz, satışını yaptığı bütün ürünlerde fiyat performans dengesini optimum düzeyde tutmakta, müşterilerine düşük ücretlerle kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de santral anons. İstanbul’da bulunan seslendirme stüdyomuzda telefon santraliniz için karşılama anonsları, bekletme ve fon müziği konularında size yardımcı olabiliriz.

Santral seslendirme fiyatları

Santral seslendirme fiyat aralığı seslendirilecek metinlere göre belirleniyor. Bununla birlikte şirketimizden santral satın aldığınızda, kampanyalı santral anons fiyatları sizi bekliyor olacak.

Santral seslendirme metinleri

Şirketinize bir telefon santral seslendirmesi hazırlayabilmemiz için öncelikle santral anons metni oluşturmamız gerekiyor. Firmamız size bu konuda da yardımcı olacaktır. Santral kurulumunu tamamladığımızda, eğer isterseniz örnek santral metinleri arasından seçim yapabileceğiniz bir metin şablonu sunabiliriz.

One thought on “Santral Seslendirme

  1. Bazı santral sistemlerinde santral anonsları uygun kalitede yüklenmezse tuşlamaların algılanmaması veya yanlış algılanıp arayan kişinin alakasız bir departmana aktarılması gibi durumlar söz konusu olmaktadır. Bu sorunu çözebilmek için santral seslendirme yapılırken profesyonel bir stüdyoda dip gürültü olmadan kayıt yapılması, ses dosyasının uygun filtreden geçirilerek santrale yükleme için hazır hale getirilmesi gerekmektedir.

    Tabi bununla birlikte ses dosyasının santrala yükleme işlemi de çok önemlidir. Yükleme sırasında anons ses dosyasının bozulmadan santrale yüklenmesi önemlidir. Karşılama anonsu bütün gereklilikleri yerine getirse bile, sisteme yüklenirken yapılacak bir hata veya yanlış konfigürasyon sesin iyi duyulmamasına sebep olabilir. Yükleme hizmetinin santralin yetkili servisi tarafından yapılması önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir